Problem z myśleniem a możliwość uszkodzenia mózgu

Witam, mam problem a mianowicie jestem studentem 20 lat...Nie bardzo wiem co myśleć o wlasnej kondycji psychicznej, mianowicie za brzmi to dziwnie ale chyba nie myślę, a dokladniej na co dzień żyje w stanie przypominajacym auto pilota dopiero gdy skupie się na wyobrazaniu danego zagadnienia obrazy pojawiają się w mojej glowie, samoczynnie podczas codziennego życia owych nie zauważam. Dodatkowo mam problemy z wspolzyciem z partnerka. Urodzilem się podduszony mialem 2 pkt. Czy mam uszkodzony mozg?

Podobne zaburzenia mogą się także pojawiać na tle emocjonalnym. Dlatego zachęcam do konsultacji z lekarzem, który- zależnie od diagnozy- pokieruje na leczenia lub spotkanie z psychologiem.