Niepełny stosunek w 4. dzień okresu a możliwość ciąży

witam 16 maja dostałam normalny okres ,20 maja doszlodo niepelnego stosunku tzn z 4 wsadzenia ,ale mnie strasznie bolalo i zakonczylismy to to był moj 4 dzien okresu na drugi dzien jeszcze okres mi polecial .25maja zaczeły się chyba dni płodne wpierw takie jakby olejem a 26maja juz taki śluz biały na majtkach taki wysuszony był potem.czy moge być w ciąży?strasznie się denerwuje od tego chyba bardzo boli mnie brzuch i żoładek .chce zrobić test w sobote czy będzie on wiarygodny?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku prawdopodobieństwo ciąży jest małe. Test proponuję wykonać po dwóch tygodniach od stosunku lub w terminie spodziewanej miesiączki jeżeli ta będzie się opóźniać.