Niepokój w 15/16. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 15/16 tyg. Czuje sie nieswojo, nie czuje rozciagniec w pachwinach,brzuch mam jakby mniejszy, czuje jakby nie bylo dziecka, takie mam odczucia ze cos jest nie tak. Tydzien temu mialam usg wszystko bylo ok, nie mam plamien ani bolow brzucha. Wizte mam jutro, niepokoje sie troche.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spokojnie poczekać na wizytę. Chyba że występuje silny ból, krwawienia to proszę od razu udać się do szpitala ginekologiczne go.