Niepokojące wyniki cytologii - co robić?

Witam. Proszę o pomoc co dalej robić. Po ciąży zrobilam dwie cytologie i dwie wyszły z grupą III dostałam skierowanie na wycinek z którego wyszło: 1- wyc. Z szyjki: wycinki ogniskowa pokryte nablonkiem z cechami LSIL. 2- wyskrobiny z kanału: prawidłowe endocervix. Dostałam skierowanie do szpitala na konizacje szyjki, ale w szpitalu powiedzieli że nie ma potrzeby bez żadnych badań. Proszę o pomoc co dalej robić, mam wrażenie że siedzę na bombie a każdy mnie odsyła z kwitkiem.

Szanowna Pani, LSIL na ogół nie jest jest wskazaniem do konizacji, w przeciwieństwie do HSIL. Bez obaw