Nieruchoma gałka oczna u półtorarocznego dziecka

Nieruchomość lewej gałki ocznej u półtorarocznego dziecka Jeśli chodzi o nerurologa to mieliśmy rezonans głowy i nic nie wykryto żadnego guza wszystkie mięśnie wyglądają na prawidłowe tylko nie wiadomo dlaczego się nie poruszają i jak to lekarz powiedział "oko nie da się poruszyć jest tak jakby zacementowane"

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! W opisanej sytuacji konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.