Niewielki guzek na kolanie

Witam! od 2 miesięcy mam na lewym kolanie z prawej strony niewielkiego guzka o średnicy ok. 1cm. Nie boli i prawie go nie widać, tylko gdy zegnę kolano nabiera zielonkawego koloru. Czy to może być coś poważnego? Czy powinnam zgłosić się z tym do lekarza?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie samego opisu nie da się jednoznacznie odpowiedzieć co Pani dolega. Proszę zgłosić się do lekarza POZ, który poprowadzi procesem diagnostycznym.

Pozdrawiam.