Niewydolność nerek, krwinkomocz i białkomocz

Mam niewydolnosc nerek 3. stadium. Krwinkomocz, bialkomocz, kreatynina 1.10, mocznik 60, kwas moczowy 12. Lekarz nie zlecil mi zadnego lekarstwa, tylko polecil kontrolne badania za jakis czas. Mam rowniez niedobor wit, D i wapna - mam zlecone leki. Mam bardzo silne bole miesni utrudniajace mi poruszanie sie, nawet bole miesni brzucha przy kaszlu, wysilku. Mam dne moczanowa. Mysle, ze powinnam leczyc przede wszystkim nerki, bo to one sa powodem moich dolegliwosci, nie mam jednak zadnych lekow.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę wykonać kontrolne badanie funkcji nerek w terminie podanym przez lekarza prowadzącego. Z otrzymanym wynikiem badania należy udać się na wizytę kontrolną.