Niska samoocena i niepewność w związku

Witam, z powodu małego biustu odstaje nawet miseczka A i ogólnie młodzieńczego wyglądu 160 cm chłopięca sylwetka a jestem już dorosłą kobietą dawno po 18 mam niską samoocenę, czułam że partner kocha mnie, ale odkąd powiedział, że dziewczyna, która zdradza chłopaka z jego kumplem jest "całkiem atrakcyjna" uważam, że teraz wybrałby taką gdyby mnie nie wybrał te 8 lat temu i cieszyłby się bardziej taką kobietą niż mną teraz, jestem jego pierwszą od 17 rż, nie ma porównania z innymi "kobiecymi".

Witam, zachęcam do otwartej rozmowy z partnerem o swoich watpliwościach i lękach. Myśle, ze problemem jest tu Pani samoocena. Proszę pamietać, ze wygląd to nie wszystko, wiele aspektów składa sie na wybór partnera. Zachęcam do przyjrzenia sie swojej samoocenie razem z psychologiem. Pozdrawiam

Proszę pani, skoro partner jest z Panią od 8 lat, to znaczy, że wybrał własnie panią! Pani mu się podoba, z panią mu dobrze. Problem, jak sądzę leży własnie w niskiej samoocenie, przez którą pani ma problem z zaakceptowaniem siebie. Zachęcam do rozmowy z partnerem, a także ewentualnie pracy nad umocnieniem poczucia własnej wartości i kobiecości podczas psychoterapii.