Niska temperatura ciała u 44-latka

Witam! Proszę uprzejmie o opinie. Moja temperatura ciała zwykle jest w przedziale 33.8-35 stopni Celsjusza. Byłem u lekarza rodzinnego, ale nic nie zalecił. Czy jest to normalne, czy może to być jakiś niepokojący sygnał dla mnie? Bardzo proszę o poradę. Serdecznie pozdrawiam i dziekuję.

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierszej kolejności radzę skontrolować termometr, kupić nowy lub poprosić o pomiar w przychodni.
Pozdrawiam