Nudności, senność, zmęczenie, ból jajnika i wahania nastrojów jako skutki zmiany tabletek antykoncepcyjnych lub ciąża

Witam, zmieniłam tabletki anty z Yasminelli na Midianę po czym wróciłam do Yasminelli, zrobiłam 7 dni przerwy i zaczełam brać yasminelle, w 1 tyg zapomniałam wziąć tabletki (3 dzień brania) a dnia 1,4,6,7 współżyłam. Mam nudności po jedzeniu, jestem senna i zmęczona, wczoraj chwile bolał mnie prawy jajnik, jest mi zimno, mam wahania nastrojów. Czy to mogą być objawy ciąży czy skutki zmiany tabletek?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zarówno ciążą jak i działaniem antykoncepcji hormonalnej. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.