Nudności, złe samopoczucie i bóle głowy u 14-latka

Witam. Mój 14 syn od dluzszego czasu ma dziwna temperaturę która pojawia się i znika najdłużej trzymała 1,5 tygodnia teraz jest albo rano albo popołudniu w odstępach co kilka lub kilkanaście dni. Ciągle również skarży się na nudnosci,zle samopoczucie,bóle głowy ,niepokojący jest tez wzrok który szybko się pogarsza w pol roku- 1,50 na -2.75.ostatnio stwierdzono uwypuklenie się płatka zastawki militarnej co powoduje fale przepływowa poniżej pierwszego stopnia. Czy to ma związek z temperatura?

Milena Lubowicz

Nie podaje Pan czy temperatura jest podwyższona czy obniżona. Proszę porozmawiać o swoich obawach z kardiologiem leczącym dziecko.
Pozdrawiam