O czym może świadczyć ból uszu, szyi oraz mdłości po uderzeniu się w głowę?

Witam. 5 dni temu uderzyłem się z dużą siłą w głowę. Po kilku godzinach miałem lekkie mdłości, głowa prawie nie bolała. Teraz czasami odczuwam słaby ból uszu, szyi oraz głowy w różnych miejsach (jest to jedno słabe ukłucie i ból ustępuje) i nie mam innych objawów. Czy to może być coś poważniejszego?

Lek. Paweł Szadkowski

Odpisane przez pana dolegliwości najprawdopodobniej nie są niczym groźnym, a wynikają jedynie z urazu. W przypadku wystąpienia u pana dolegliwości takich jak zawroty głowy, nudności i wymioty, sztywność karku, silny ból głowy, zaburzenia widzenia lub inne niepokojące objawy sugeruję pilnie udać się do lekarza lub na SOR.