O czym może świadczyć mały twardy guzek na piersi u mężczyzny?

Witam Okolo 2-tygodnie temu wyczulem maly twardy guzek w prawej piersi nad sutkiem wielkosc trudno okreslic 0.5cm moze 1cm Nie boli, nie powieksza sie jak napne miesnien piersiowy to wyczuwalny jest bardziej zmian w wygladzie sutkow itp. nie ma w rodzinie tez nikt nie chorowal na raka zadnego typu. Z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaku. Oczywiście może być to niegroźna zmiana, ale lepiej jeśli zbada Pana lekarz i w razie potrzeby zleci usg piersi.