O czym może świadczyć nietypowe zabarwienie brodawki?

Witam. Od paru mcy zauważyłam że jedna brodawka jest koloru bladego fioletu z sinym, a, druga normalna różowa. Robiłam usg piersi 1 miesiąc temu i lekarz powiedział że wszystko ok. Martwię się czy usg mogło wykluczyć też raka sutka. Gdy potre brodawke robi się różowa.

Trudno powiedzieć, ale jeżeli widział Panią lekarz i niczego niepokojącego nie mówił to nie ma powodów do nadmiernego niepokoju. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.