O czym świadczą bóle w odcinku szyjnym kręgosłupa?

Witam. Od ponad roku odczuwam bole w odcinku szyjnym kręgosłupa, najbardziej dokuczają mi w nocy, wtedy też strasznie szumi mi w uszach i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Często boli mnie tez Glowa z prawej strony z tylu. Przy próbie robienia ćwiczeń rozluźniających czuje dyskomfort i "trzaskanie" w karku. Dodam tez że od tego czasu sporo schudlam, nie mam apetytu, jestem zmeczona, a lekarze albo mnie zbywaja mówiąc, ze na to lub na tamto jestem za młoda albo mówią, ze bol pleców jest normalny. A mi się z tym źle żyje. Moze ktos z państwa mi pomoże i powie jakie badania mam wykonać lub do jakiego specjalisty sie udać aby uzyskać pomoc. Z góry dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć sadze ze wskazana będzie wizyta u neurologa