Naderwanie ścięgien na odcinku kręgosłupa szyjnego

Witam, ponad 3 lata temu mialam wypadek. Naderwaly mi sie sciegna na odcinku kregoslupa szyjnego. Przez okolo miesiac nosilam kolnierz ortopedyczny. Jednak od tej pory nie jestem w stanie zapanowac nad odchylajacymi ruchami glowy tj. np. kiedy patrze w gore - glowa ucieka mi do tylu i musze sama dzwignac ja reka. Ostatnio zauwazylam, ze kiedy jestem zmeczona, moja glowa zaczyna kiwac sie na boki bez powodu. Czy tak moze dziac sie w moim przypadku? Czy powinnam zglosic sie do lekarza? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie uda się do lekarza rodzinnego lub do SOR. po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.