O czym świadczą te objawy?

Witam. Mam 16 lat i jestem chłopakiem. Od ponad miesiąca męczy mnie straszne pragnienie i nieustający głód. Mam ponadto objawy cukrzycy, ale ponad miesiąc temu miałem sprawdzony poziom cukru - po obiedzie i czymś słodkim 90. A tydzień temu na czczo (chociaż niestety to nie było aż tak do końca na czczo - nie wiem czy upłynęło to 8 godzin) 93. Nie robiono mi obciążenia glukozą ani nic z tych rzeczy. Najbardziej męczy mnie to picie i jedzenie - takie błędne koło, które ostatnio na szczęście troszkę mniej mnie męczy (głód i pragnienie -> jedzenie i picie -> jeszcze większe pragnienie, straszne zmęczenie i osłabienie i sikanie).

Jednakże pomijając straszne pragnienie, apetyt i większość innych objawów, nie chudnę. Pochłaniam monstrualne ilości jedzenia, a nieraz mam taką ochotę zjeść coś słodkiego, że jem zwykły biały cukier. O czym mogłyby świadczyć te objawy? Z jednej strony mam czasem objawy hipoglikemii, a po posiłku niekiedy hiperglikemii, a może tylko mi się to wydaje. Czytałem o hipoglikemii poposiłkowej, ale jedząc rzadko, wytrzymuję tylko w szkole, bo później, kiedy mam świadomość dostępności jedzenia, potrafię jeść co 10 minut, a niekiedy wilczy głód utrzymuje się mimo zjadania cukru lub wielkich ilości słodyczy. W razie potrzeby mogę skopiować posty z innego forum, na którym bardziej szczegółowo omawiałem swoje dolegliwości.

Witam.

Opisane objawy niewątpliwie wymagają wdrożenia diagnostyki. Punktem wyjścia do niej musi być szczegółowy wywiad lekarski oraz badanie przedmiotowe. Na podstawie tak uzyskanych informacji lekarz zaplanuje odpowiednie badania, ew. konsultacje specjalistyczne, które pomogą postawić właściwą diagnozę. Doradzam więc wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam