O czym świadczą uporczywe zawroty głowy?

Witam, od 2 tygodni mam zawroty glowy, mdlosci dretwienie twarzy I opuszkow palcow. Wymienione objawy wystepuja kolejno kilka razy w ciagu dnia. Mialam dwa ataki paniki Z przyspieszonan akcja serca. Cisnienie Z reguly 120/80,bafania krwi w normie, test ciazowy negatywny. Wczoraj podczas kazdy samochodem jako pasazer mialam silne zawroty glowy, zamykalam oczy, pilam wode I ulozy lam sie w pollezacej pozycji. Potem siadalam robilam glebokie wdechy, pilam wode. I tak w kolko bo nic na dluzszy czas nie przynioslo ulgi. Mam 37 lat. Prosze o podpowiedz Co to Moze byc. Dziekuje Iwona

Lek. Paweł Szadkowski

Pani objawy mogą wynikać z zaburzeń nerwicowych, ale w pierwszej kolejności należałoby skonsultować się z lekarzem neurologiem w celu dokładnego zbadania, poszerzenia wywiadu i w razie konieczności zlecenia dalszej diagnostyki.