O czym świadczy bardzo silny ból brzucha?

Czym moze byc spowodowany bardzo silny bol brzucha (od ktorego az kreci sie w glowie) wzdecie, twardzosc brzucha, smierdzace gazy i odbijanie biegunka, mdlosci? Zalatwiam sie po 10 razy w ciagu 3 godzin a brzuch coraz bardziej boli

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele i konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć