O czym świadczy ból kolan po ugryzieniu przez kleszcza?

Witam. 5 dni temu ukąsił mnie kleszcz w prawy piszczel. Pojechałem do ośrodka zdrowia gdzie został on usunięty oraz zostały przepisane mi antybiotyki (UNIDOX SOLUTAB). Po tych 5 dniach strasznie zaczęły mnie bolec kolana (prawie nie da sie chodzić) i prawa stopa i ból promieniuje. Co to może oznaczać? Antybiotyk biorę regularnie co 12h. Jest możliwość że to bolerioza?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie da się tego wykluczyć, chociaż objawy pojawiły się bardzo szybko jak na boreliozę.
Pozdrawiam