O czym świadczy ból w podbrzuszu w I trymestrze ciąży?

Dzień dobry :) Mam pytanie bo się martwię. Jestem w 7 tygodniu ciąży. Ciągle czuje ból z prawej strony w podbrzuszu i niżej, taki kujacy przy wysiłku się nasila, mam Tak od początku Ale teraz jest gorzej. Do lekarza nie mogę teraz iść niestety. Mam chyba jakaś infekcje czy to może być tym spowodowane? To moja pierwsza ciąża i martwi się zeo może coś się stać

Lek. Tomasz Budlewski

tak konieczna wizyta najlepiej u ginekologa, lub lekarza rodzinnego po badaniu będzie mozna coś więcej powiedzięc.