O czym świadczy brązowe plamienie i krew podczas stosunku?

Witam dwa dni temu miałam brązowe plamienie a wieczorem podczas stosunku pokazala sie krew z pochwy . W ciagu tych dwóch dni plemienia ustapila na drugi dzień po stosunku co to może być .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie być może także wykonanie badań hormonalnych , proponuje udac się do lekarza ginekologa