O czym świadczą brązowe plamienia podczas dni płodnych?

Witam ! Mam 26 lat z mężem chcemy starać sie o dziecko , byłam u lekarza pierwszego kontaktu zrobiła badania labolatoryjne morfologie itp byłam także u ginekologa badania toksoplazmozy itp dzisiaj z moich wyliczeń mam dni płodne lecz zauważyłam iz od niedawna kiedy mam dni płodne mam plamienia brązowe :\ martwię sie czy to normalne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne badania hormonalne i wizyta u lekarza ginekologa