O czym świadczy opuchlizna twarzy, biegunki i senność?

Witam mam pytanie, opchnieta twarz, częstę biegunki rano, senność, zmęczenie, wahania humoru. Objawy jakiej choroby to mogą być? Badalem krew, tarczyce, próby watrobowe, usg i wszystko jest w normie. Badalem się równiez na obecność wirusa HIV w organizmie, test wyszedl, ze nie jestem nosicielem. Badania glukozy wyszły troszeczkę w górnej granicy. Wszystkie objawy ciągną się tak od prawie dwóch lat. Jak może być to przyczyna? Jakie badania wykonać?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć proponuje udac się do lekarza rodzimego