O czym świadczy uczucie wrażliwej skóry na plecach?

Witam, mam pytanie odnosnie moich objawów. Mam 19 lat i od 3 dni na skórze pleców, między łopatkami oraz po lewej i prawej stronie klatki piersiowej, troche pod obojczykiem mam jakby bardzo wrażliwą skórę, uczucie identyczne lub bardzo podobne jak przy poparzeniu od słońca, ale nie ma ani jednej krosty, zaczerwienienia, wysypki, nic. Powiedziałbym nawet że skóra jest jeszcze wrażliwsza niż przy poparzeniu, bo mnie ta skóra boli nawet jak koszulka sie ociera o te miejsca. Te objawy niby by pasowa

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego