Obecność krwi w ślinie

od pol roku mam krew w slinie nie zawsze rano czasami w ciagu dnia czy mam sie skierowac do dentysty czy do lekarza pierwszego kontaktu

Samoistne krwawienie z dziąseł nie jest normalnym objawem.Proszę udać się na wizytę do lekarza dentysty.Może być to choroba miejscowa związana z problemami z dziąsłami.Proszę nie bagatelizować objawów i udać się również do lekarza pierwszego kontaktu,który zleci odpowiednie badania.