Obfite krwawienie po 12-13 dniach brania tabletek Norethisterone

Witam, czy podczas brania leku NORETHISTERONE jest normalna rzecza ,ze pojawia sie dosyc obfite krwawienie po 12-13 dniach brania tabletek, ktore po kilku dniach nie ustaje i nadal jest obfite?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być działaniem niepożądanym stosowanego leku. Wskazana jest niezwłoczna wizyta u specjalisty ginekologa.