Obfite miesiączki i bóle brzucha przy wkładce domacicznej

Witam, 3,5 roku temu miałam założona wkładkę domaciczna. Lekarz powiedział ze jest ona na trzy lata wiec jest pol roku po terminie. Od momentu założenia mam bardzo obfite miesiączki i plamienia ale od kilku tygodni ich natężenie jeszcze bardziej wzrosło, krwawie bardzo obficie ok tygodnia.mam okropne bóle brzucha, skurcze, brzuch jest nabrzmiały i twardy.niedlugo mam wizytę u lekarza ale chciałbym wiedzieć cos szybciej. odczuwam tez ból podczas stosunku a upławy maja okropny zapach.

Robert Markowski Ginekologia

Zalecam wizytę jak najszybciej, ponieważ opisane objawy mogą sugerować infekcję.Usunięcie wkładki i szybkie leczenie może uchronić Panią przed przykrymi następstwami.