Obniżone napięcie u rocznego dziecka

witam, roczne dziecko nie wskazuje palcem ani osob ani przedmiotów, nie lubi tez sie przytulać... ma obnizone napiecie i jest z tego powodu rehabilitowana, Potrafi robic kosi kosi, pa pa, pokazac gdzie brzuszek, oko, nosek, jaka jest duza, usmiech sie, reaguje na imie,wykonuje proste polecenia typu daj..., bawi sie ladnie zabawkami, choc woli ciagle zwiedzac zakamarki mieszkania raczkujac czy powinnam sie martwic a moze gdzies sie udac do jakiegos specjalisty. bardzo prosze o odpowiedz.

jeśli ma obniżone napięcie to warto poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie do poradni genetycznej bo są zespoły genetyczne które mają w swoim obrazie obniżone napięcie , poza tym proszę nie zapominać o podawaniu witaminy D3 ( tylko Vigantol bo działa w 100% !!!- niemiecka , ale na receptę )