Obszary leukoarajozy i zmiany naczyniopochodne

W mri znaleziono u mnie obszary leukoarajozy i zmiany naczyniopochodne. Znajomy neurologii lokalnego szpitala,konsultant od SM,ktory oglądał i konsultował moje wyniki z 4 kolegami dodatkowo wspomagając sie ich analizą w jakimś systemie do oceny obrazów MRI firmy GE stwierdzili,ze ani Oni jako lekarze ani system nie dopatrzyli patologii i ze moje zmiany to na pewno nie SM A wspomniany system nie wyrzucił żadnego alarmu odnośnie wyglądu i lokalizacji zmian. Czy takie systemy istnieją?

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Producenci sprzętu medycznego tworzą różne programy oparte o pewne algorytmy interpretujące badania MRI. Proszę porozmawiać o Pana sytuacji z lekarzami, którzy określą jak duże jest prawdopodobieństwo niewystępowania u Pana choroby.