Odchudzanie i zanik miesiączkowania

Przez 3 miesiące nie miałam okresu z powodu odchudzania i stresu.Kiedy zaczęłam normalnie jeść okres powrócił ale teraz z znowu mi się spóźnia juz tydzień i przez jedne dzień poleciało mi delikatne krwawienie ale było tego bardzo mało.Dodam jeszcze ze znowu zaczęłam troszkę mniej jeść ale to przez prace i miałam bardzo dużo stresów.Czy okres powróci? I co zrobic aby tak mocno sie nie stresowac???

Witam. Jak będzie Pani jadła to w miarę z czasem powinno się unormować. A co do stresu to już powinno się z psychologiem popracować bo to kwestia radzenia sobie z emocjami. Są sposoby typu kąpiel w wannie czy różne medytacje, pytanie czy to pomoże na dłuższą metę, na głębszą zmianę.
Magdalena Brabec