Odchudzanie po ciąży u 25-latki

WITAM. JUŻ WIEM JAKIE ĆWICZENIA POWINNAM WYKONYWAC NA MÓJ ODSTAJACY BRZUCH I BOCZKI KTORE POWSTAŁY OK 3 LATA TEMU W TRAKCIE ZAJSCIA W CIAŻE I NIESTETY POZOSTAŁY TERAZ WAŻE 72 KG W CIAZY PRZYTYŁAM 12 KG . ILE POWINNAM SCHUDNAC BY NIE PRZESADZIC A CZUC SIE ŚWIETNIE I ZDROWO. TERAZ MAM 25 LAT. 5LAT TEMU WAZYLAM OK56 KG BYŁAM SZCZUPŁA DZIEWCZYNA, ŻADNYCH BOCZKÓW I ODSTAJACEGO BRZUCHA PRZYNAJMIEJ TE DWA MAKAMENTY CHCE SIE POZBYC BEZ UZYCIA SKARPELA. PROSZE O PORADE

Witam, łatwiej byłoby mi określić Pani idealną wagę mając Pani wzrost, który posłużyłby do wyliczenia wskaźnika BMI. Natomiast biorąc pod uwagę Pani poprzednią wagę i ilość kilogramów, które Pani przytyła w trakcie ciąży mogę określić tą wagę zdrową na ok.60-62 kg. Ważne jest to także aby znalazła Pani wagę idealną dla siebie co oznacza taką wagę, która będzie łatwa do utrzymania. Pozdrawiam

Witam, niestety nie znam wysokości ciała i na tej podstawie można określić prawidłową masę ciała. Wzór podaje ma zakres na prawidłową wagę, ale przy jakiej masie ciała będzie się pani czuła dobrze to już indywidualna sprawa.