Odchudzanie ud u 19-latki

Waże 60 kg i mam wzrost 158 . Mam grube uda. Co zrobić by w tydzień było widać efekty?

Witam najlepszym rozwiązaniem będzie zwiększenie aktywności fizycznej oraz zastosowanie diety redukcyjnej. Tygodniowa kuracja nie przyniesie spektakularnych efektów. Niestety jest to proces którym musi chwilę trwać.

W tydzień to sie niestety niewiele uda zrobic. Prosze pomyslec o długotrwałej, skutecznej i zdrowej diecie. Do tego aktywnośc fizyczna. Nie przytyła Pani w tydzień to i schudnąc sie w tak krótki okresie czasu nie da.

Witam.Potrzeba trochę czasu w tej sytuacji aby efekty były widoczne, tydzień to za mało. Proponuje zastosowanie dirty redukcyjnej i zwiększenie aktywności fizycznej.Pozdrawiam

Witam.Potrzeba trochę czasu w tej sytuacji aby efekty były widoczne, tydzień to za mało. Proponuje zastosowanie diety redukcyjnej i zwiększenie aktywności fizycznej.Pozdrawiam