Odebranie wyniku badania MR stawu kolanowego prawego

Witam. Dzisiaj odebrałam wyniki badania MR stawu kolanowego prawego. Ponieważ wizytę u ortopedy mam dopiero w środę chciałabym się dowiedzieć co mnie może czekać. Ogniska znacznie wzmożonego uwodnienia(obrzęk postłuczeniowy)szpiku kostnego kłykcia przyśrodkowego K.udowej,k.piszczelowej i głwy k.strzalkowej.Na ich tle linijne zagęszczenia sugerujące mikrozłamania beleczek kostnych.Zmiany przeciążeniowe rogu tylnego MM. Pęknięcie w obrębie trzonu lękotki z przemieszczeniem oderwanego elementu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie konieczna jest interwencja ortopedy. Zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe.