Odnowienie torbieli jajnika po wyłuszczeniu, codzienne mdłości, ból z tyłu głowy i kłucie serca

Witam.26 listopada mialam operacje tradycyjna wyluszczenia obustronnych torbieli jajnika. Po miesiacu torbiek sie odnowila na lewym jajniku ktora ma prawie 5cm. W tej chwili nie wiem ile ma,za tydzien mam kontrol.Zalecono mi antykoncepce Microgynon 21. Od dwoch tyg czuje sie strasznie,codziennie rano mam mdlosci,i taki dziwny bol z tylu glowy taki ucisk,do tego klucie serca,jestem taka ospala mam ciezkie oczy. Nie mam sil. Nie wiem co mam robic. Nie moge normalnie funkcjonowac.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa szybciej. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.