Odpowiednia dieta po ciąży dla 25-latki

Witam, Będąc u lekarza pierwszego kontaktu lekarka powiedziała mi ze przydałaby mi się jakaś dieta mam 25lat 169cm wzrostu i ważę 70kg dodam że urodziłam dziecko. Mam lekki brzuszek, ginekolog twierdzi ze to pozostałość po ciąży. Czy rzeczywiście jestem otyła i powinnam schudnąć?

Milena Lubowicz

Pani BMI to 24,56 czyli mieści się w górnej granicy normy dla wagi prawidłowej. W tej chwili nie można jeszcze u Pani stwierdzić nadwagi.
Pozdrawiam