Odwrotnie nałożona prezerwatywa a ryzyko ciąży

Witam, otóż nurtuje mnie pytanie z zaistniałej sytuacji. Razem z dziewczyną pieściliśmy się i postanowiliśmy uprawiać sex. Po zdjęciu bielizny dziewczyna nałożyła na połowę moje członka prezerwatywę jednak zorientowała się że źle jest nałożony i wywinęła ją na drugą stronę, po czym chwile ok 1 min rozmawialiśmy i nasz stosunek trwał ok 5 minut. Dodatkowo brałem tabletki na grypę, nie zauważyłem żadnego Preejakula przed założeniem prezerwatyw. Czy może zajść w ciąże w takiej sytuacji?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ryzyko zajścia w ciążę w takim przypadku jest bliskie zeru. Pozdrawiam