Okresowe bóle lewej nogi, przodu uda, promieniujący do pachwiny

Witam, od ponad miesiąca miałam okresowe bóle lewej nogi, przód uda, promieniujący do pachwiny. Teraz coraz częściej mnie boli i doszedł ból biodra. Zaobserwowałam też przykurcz mięśnia pośladka. Choruję na chorobę Hashimoto i mam również sporą nadwagę. Trójka tarczycowa obecnie w normie. Lekarz rodzinny stwierdził że to do odcinka lędźwiowego. Czy to możliwe? NIe zlecono mi żadnych badań, zalecono tylko leki przeciwbólowe. Boję się że to coś poważnego. Proszę o poradę

Dzień dobry,

Możliwe aczkolwiek aby postawić odpowiednią diagnozę konieczna jest wizyta u fizjoterapeuty. Po wykonaniu testów funkcjonalnych możliwe będzie ustalenie przyczyny bólu oraz wdrożenie dalszego postępowania leczniczego. Zamiast przyjmowania leków przeciwbólowych proszę skorzystać u fizjoterapeuty z kinesiotapingu- plastrowania dynamicznego. Metoda ta pozwala wyciszyć dolegliwości bólowe nie niszcząc innych struktur jak w przypadku tabletek a odpowiednio dobrane aplikacje wspomagające pozwolą wzmocnić wybrany mięsień.

Pozdrawiam serdecznie.

Proszę udać się na konsultację do ortopedy. Specjalista po dokładnym zebraniu wywiadu dotyczącym dolegliwości, rodzaj bólu, umiejscowienia, promieniowania, nasilenia, czynników wywołujących itd itd... pokieruje dalszym postępowaniem. W zależności od potrzeby zleci odpowiednie badania, a jeśli będzie potrzeba leki i/lub rehabilitację( fizykoterapię).