Okresowe i cykliczne bóle brzucha

Witam, od 3-4 dni mam okresowe (5-15s) i cykliczne (co 30min / 1h) bóle brzucha/żołądka (środkowa część). Nie mam bóli dotykowych. Podobne do zgagi, nie piecze, stosunkowo mocno boli i przestaje. Nie wiem czy to rodzaj zatrucia i poczekać (obserwować objawy) czy reagować szybciej?

Witam,

Warto udać się do gastrologa i w razie potrzeby wykonać gastroskopię, ew. dodatkwo usg brzucha, jeśli lekarz zaleci. Być może zaleci tylko leczenie objawowe, które będzie skuteczne.. Wszystko zależy od wyniku badania fizykalnego i wywiadu chorobowego.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz