Omdlenia przy lekkim wysiłku

Witam. Od miesiąca jestem osłabiona. Przy lekkim wysiłku mdleje. Gdy sytuacja wymaga że muszę przez dłużą chwilę stać również tracę przytomność. Czy ktoś wie co mi może dolegać i jakie badania mam wykonać. Dziękuje z góry. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele. Wpierwszej kolejności poza skrajnym niedożywieniem podejrzewałbym zaburzenia hormonalne. Na pewno konieczna jest wizyta u lekarza, aby po przeprowadzeniu badania można było ustalić wstępny kierunek diagnostyki.