Operacja pękniętego dna oczodołu i uwolnienia mięśnia

Przeszedłem operację pękniętego dna oczodołu i uwolnienia mięśnia ( powodowało to ograniczenie ruchomości gałki ocznej - nie mogłem patrzeć w górę ).Operacja przebiegła pomyślnie, ale lekarze stwierdzili, że w między czasie powstały zrosty, w związku z czym nadal mam ograniczoną możliwość spoglądania do góry.Czy takie zrosty można leczyć ?Pozdrawiam, Irek

Rozumiem,że miał Pan złamanie dolnej ściany oczodołu z wklinowaniem mięśni.Było dwojenie przy patrzeniu w górę.Operacja powinna być do 2 tyg. po urazie oczodołu. Specjalistą od blow-0utów jest de Ewa Filipowicz z Krakowa. Pracuje w szpit.sw Rafała, Pozdrawiam