Opis TK kręgosłupa i bóle nóg
Witam.Mam prośbę proszę zinterpretować opis nadania TK kręgosłupa L/S centralno-lewoboczna protuzja krążka międzykręgowego,uciskającą worek oponowy oraz lewy korzeń rdzeniowy.Do tego od od czterech dni bardzo bardzo bola mnie obie nogi od kolan do stóp nie mogę chodzić doszlo tez mrowienie nóg rak.Nie za bardzo wiem do jakiego lekarza się udać i jakieleki przeciwbólowe mogą mi pomóc.Proszę o poradę.

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Agresja u dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.
Witam serdecznie,
Wynik badania TK świadczy o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii, które najprawdopodobniej dają objawy przez Panią opisane. Proszę udać się do lekarza neurochirurga w celu konsultacji oraz ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.