Opis USG i ocena torbieli

Witam, w jednym opisie badania usg mam napisane ze mam konglomerat torbieli najwiekszy o srednicy 2mm. Po jakims czasie mialam zrobione drugie badanie tyle ze w innym szpitalu opisane przez inna osobe i jest napisane ze mam 3 torbiele : 2mm 2mm 1mm. Jak mam to rozumiec. Czy podczas tego pierwszego badania bylo wiecej torbieli czy mozliwe ze caly czas byly obecne te 3 torbiele tylko zostaly inaczej opisane ???

Prawdopodobnie ma Pani na myśli torbiele jajników, których wygląd i wymiary mogą zmieniać się w zależności od cyklu. W razie wątpliwości proponuję skonsultować się z ginekologiem prowadzącym.