Opóźnienie w przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej a prawdopodobieństwo ciąży

witam. Od tego miesiąca zaczęłam brac tabletki vibin mini. Jestem w trakcie 1go rzędu. W sobotę wzięłam tabletkę na czas o 21,w niedzielę rano był pełny stosunek i w tą niedzielę nie wzięłam tabletki. Tabletkę z niedzieli wzięłam w pon o 10:20 czyli 1,20h za późno. Czy jest ryzyko wystąpienia ciąży i jeśli tak to jak duże. Z góry dziękuję za radę.

witam,
w tej sytuacji ciąży wykluczyć nie mogę.
Jeżeli zdecydowała się Pani na przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych, proponuję przestrzeganie zasad ich dokładnego przyjmowania.
W innym wypadku rozreguluje sobie Pani cykl fizjologiczny.