Opuchlizna od pasa w dół a leki na wydalenie wody z organizmu

Dzien dobry , nie wiem co mam robic . Stracilam ubezpieczenie w urzedzie pracy a od bardzo ddlugiego czasu puchna mi nogi , zwieksza mi sie obwod pasa tak jak bym puchla od pasa w dol . przyjmowalam leki na wydalenie wody z organizmu od lekarza pierwszego kontaktu ale to nje pomaga . Bola ,puchna nawet mam problem z wchodzeniem po schodach na trzecie pietro , musze robic przerwy . prosze o pomoc bi jestem juz bezradna i wykonczona .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza kardiologa, bez badania lekarskiego nie można nic powiedzieć. Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie i analiza już przyjmowanych leków.