Opuchlizna oka i wargi oraz bąble na ciele

Dobry wieczór. Dwa dni temu spuchnelo mi oko,ale przeszło, dziś warga i policzek po czym warga zdretwiala po paru godzinach ustapilo, a wieczorem na różnych częściach ciała wyskoczyły nagle bąble jak by pogryzlo mnie stado komarow które bardzo swedzialy nie które miały nawet po ok.10cm jak nie więcej, czy to wszystko może mieć coś wspólnego ze sobą? I od czego to może być? Dodam też ze od paru dni pobolewa mnie nerka a kiedyś miałam kolke nerkowa.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy wskazują na reakcję alergiczną, ciężko powiedzieć na co. W razie braku poprawy proszę skontaktować się z lekarzem.