Opuchnięta i boląca pochwa i krwawienie przy oddawaniu moczu

Witam, od tygodnia moja pochwa jest opuchnięta, występuje ból, od 2 dni również krew, ale tylko przy oddawaniu moczu, raczej z pochwy, nie z cewki (mocz nie jest zabarwiony). Przepisano mi jedną globułkę dopochwową (spodziewam się miesiączki), która nie przyniosła skutku. Ginekolog nie określił jednoznacznie co mi dolega. Co to może być i jak mogę to "zaleczyć" w czasie okresu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na występowanie infekcji układu moczowo-płciowego. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego celem kontynuowania terapii.