Osłabienie, bladość i stan podgorączkowy u nastolatki

Moja 14- letnia córka ma bardzo niepokojące objawy. Od 3 miesięcy ma stan podgorączkowy ( 37.3) jest bardzo osłabiona i blada. Ma nudności. Oraz wczoraj wyskoczyła jej plamka. Jest czerwona i nie jest ona na skórze ale pod skórą. Robiliśmy morfologię miesiąc temu, wszystko wyszło okej, ale ma anemię. Jak postępować dalej? Jakieś pomysł co to może być? Proszę o pomoc i pozdrawiam E,K

Szanowna Pani,
proszę powtórzyć badanie morfologii krwi i zrobić odczyny zapalne. To minimum. Z wynikami szybko pokazać się u lekarza. Przyczyn jest wiele od błahych do poważnych. Zbyt mało informacji aby "gdybać".
z poważaniem,

J.Zachwieja