Osłabienie i ból głowy - dlaczego tak się czuję?

Mam 26 lat i jestem kobietą. Od pewnego czasu boli mnie głowa. Czuję dziwny niepokój w żołądku. Do tego miewam zawroty, tak jakbym miała zemdleć, połączone z bólem głowy. Najgorzej jest rano. Ten dziwny niepokój sprawia, że jestem mało wydajna w pracy, ponieważ nasilają mi się wtedy te bóle. Najchętniej położyłabym się w łóżku i leżała. Proszę o pomoc, ponieważ tak nie da się żyć. Jestem apatyczna i nie chce mi się nic przez to, a pracuję przecież i moja praca jest mało wydajna przez to.

Witam,

Jest wiele możliwych przyczyn takich objawów. Wskazana jest więc diagnostyka. Jej efektywność i prawdopodobieństwo postawienia trafnej diagnozy zależą od prawidłowo zebranego wywiadu lekarskiego oraz badania fizykalnego - na tych filarach musi być oparta. W ten sposób lekarz zyska informacje konieczne do zaplanowania niezbędnych badań i konsultacji specjalistycznych.

Pozdrawiam