Otyłość i szybkie męczenie się u 19-letniej osoby

Witam. Mam 19 lat i jestem grubasem. Przy wzroście 180 waze prawie 100kg. Mam dużo tłuszczu na brzuchu i wystające ,,boczki ", które mnie denerwuja. Przez gruby brzuch nie mogę kupić dajnych ubrań. Szybko się mecze , a gdy biegam to czuje jak wszystko mi podstakuje. Robi mi się drugi podarunek. Proszę o pomoc i jakieś porady. Z góry dziękuje.

Witam,
W Pani przypadku niezbędne będzie przeprowadzenie wywiadu żywieniowego, analizy dotychczasowego sposobu żywieniowego oraz przygotowanie indywidualnego jadłospisu wraz z postanowieniami zmiany. Wskazane będą również ćwiczenia, minimum 3 razy w tygodniu i dużo Pani silnej woli, za to efekty - murowane. Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego, porozmawiamy, jaką drogę należy obrać i co dokładnie zrobić.
Pozdrawiam,
Magdalena Rapacka